infectia la dinte

Gingivita

Postata de ancaelen cu 9 ani in urma.

buna ziua
ce antibiotice sunt recomandate in cazul infectiei la dinte,putin puroi,desi nu doare,cazul fiind paradontoza dintelui respectiv?
Multumesc.

Cu stima

Raspunsuri (4)

FreeStyle11

acum 9 ani

Dentistul nu v-a spus ce antibiotic sa luati? In cazul in care nu a-ti fost, este bine sa mergeti si el va va zice de care antibiotic aveti nevoie.

danacramaroc

acum 9 ani

Puteti incerca pasta de dinti ***

Wowowwowowo aaakakawakawaaawwwwwowwwwawkwwkqww🐖wwkwwwwqqoqqqqqqowqawkwkwwwwwwowowwoqwoqw

acum 8 ani

Wowowwowowo assjaaajajkajaaiaiaaaa aakakaqoqqqkwqwaaoqpqww

Wowowwowowo aaakakawakawaaawwwwwowwwwawkwwkqww🐖wwkwwwwqqoqqqqqqowqawkwkwwwwwwowowwoqwoqw

acum 8 ani

Wowowwowowo assjaaajajkajaaiaiaaaa aakakaqoqqqkwqwaaoqpqww