gingivita - marcel

Gingivita

Postata de babacalcic cu 12 ani in urma.

de 1 an de zile nu mai pot scapa de gingivita.mi-am scos dintii stricati ma spal pe dinti de mai multe ori pe zi , am facut si tratament injectabil cu gentamicina si totusi nu pot scapa de ea.spuneti-mi ce as putea folosi ca sa-mi treaca.

Raspunsuri (1)

Medic Epuran

acum 12 ani

Medicul stomatolog este cel mai în măsură să vă ofere detalii despre afecţiunea d-vs.