durere insuportabila

Gingivita

Postata de ane-marry cu 11 ani in urma.

buna ziua! De vreo doua zile ma confrunt cu o durere insuportabila de masea. Nimic nu ma ajuta. am un copil pe care il alaptez si nu pot sa iau unele pastile. Ce e de facut? Nu mai suport durerea. Doua nopti nu am dormit de loc

Raspunsuri (2)

Sigada

acum 11 ani

Mergeti la medicul stomatolog si daca este necesara o interventie sau medicatie, intrerupeti alaptarea pe perioada tratamentului. Daca bebelusul dvs nu este obisnuit cu laptele praf, puteti face "provizii" de lapte matern pe care il puteti pastra in frigider de pe o zi pe alta si in congelator pe o perioada mai lunga.

gabor

acum 10 ani

ma doare maseau de nu mai pot ce sa fac