durere de gingie

Gingivita

Postata de grendizel cu 12 ani in urma.

miam repart un dinte,caninul din stanga totul a fost bn dar acum ma doare gingiasi se misca si celalalt sanatos.care e cauza?

Raspunsuri (5)

Dr. Marin Cosmin Horatiu

acum 12 ani

prin "reparat" ce trebuie sa intelegem?
si cand?

grendizel

acum 12 ani

am avut carie,sa anulat nervul si sa pus o plomba si asta sa antamplat an data de 3 mai,insa problema e ca se misca usor dintele reparat si vecinul lui. cum as putea aflace se antampla?

Amnesia

acum 12 ani

mergi la medicul dentist care ti-a facut interventia si spunei ce ai.

Oo doamne

acum 10 ani

Poate e din cauza faptului ca nu te intelegi prea bine cu Lb. Romana.

Adry

acum un an

Ai infectie paradoxsita ..ce se mai spune gingivita .. doar la dentist se trateaza si cu o crema speciala cu musetel si mentol ..