Bolile gingiilor (gingivita si paradontopatia)

Gingivita

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

Acest tratament scris mai sus da sperante bolnavilor.De ce nu toti medicii il folosesc?De ce majoritatea spun <<asta e in 5 ani iti cad dintii !>>sau cel mult spun de cantastim si vac. stafilococic.Oare nu toti studiaza aceeasi medicina?am ajuns in momentul in care nu mai am incredere in medici.De ce sfaturile lor difera atat de mult?

Raspunsuri (1)

comentarii utilizatori

acum 16 ani

Acest tratament scris mai sus da sperante bolnavilor.De ce nu toti medicii il folosesc?De ce majoritatea spun <<asta e in 5 ani iti cad dintii !>>sau cel mult spun de cantastim si vac. stafilococic.Oare nu toti studiaza aceeasi medicina?am ajuns in momentul in care nu mai am incredere in medici.De ce sfaturile lor difera atat de mult?