De ce nu este 0?

Ginecomastie la adolescenti

Postata de Utilizator11536404118 cu 5 ani in urma.

Buna ziua! Pe data de 19 august 2018 am avut ultimul CM. ASTAZI am facut testul beta hcg si a iesit 1.2 uml . L-am facut ptr ca vomit si mananc intruna. Tin sa precizez ca pe data de 19.07.2018 am fost operata de extrauterina pe partea dreapta dupa care am ramas fara o trompa. Urmatoarea menstruatie ar trebui sa imi vina pe 19.09.2018, sunt regulate. Este posibil sa fiu insarcinata?

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-care-anunta-sarcina_16006