Ovare inflamate?

Ginecologie

Postata de MembruMobileAppruxy_emin3m cu 6 ani in urma.

De ceva timp am probleme cu ovarele....ma doare in zona si sunt inflamate,ciclu este neregulat si se intampla sa sangerez mult si o lunga perioada de timp.(gen nu mai pot sa fac diferenta cand e ciclu sau cand este peste......am luat o groaza de pastile si nu stiu ce sa mai fac...nu pot sa scap de inflamatia asta....am fost la mai multi doctori dar nu am putut sa scap de problema...un sfat va rog!!!!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/boala-inflamatorie-pelvina_1049