Nodul la san si umflatura la axila?

Ginecologie

Postata de Alexandra Ilioni cu 3 ani in urma.

Buna seara, acum o săptămână am depistat o umflatura la axila stanga, luni am mers si am facut ecografie la sani si mi-a gasit un nodul de 8 mm, ce poate fii?? Uneori ma si doare, săptămâna viitoare am programare la senolog, dar imi e tare frica! Am 24 de ani!

Raspunsuri (2)

Utilizator11612723070

acum 3 ani

Imi poti spune, te rog, cum ai rezolvat problema?

Alexandra Ilioni

acum 3 ani

Bună, am mers la domnul doctor Cristian Jumuga, si am facut controale amănunțite, si nu am nimic, doar de la faptul ca am slabit 20 de kg in ultimele 6-8 luni