Mi-am scos un nodul la san acum 5 zile si ma intepa.E normal?

Ginecologie Cancer de san

Postata de Raal Ucaa cu 6 ani in urma.

Buna seara! Acum 5 zile mi-am scos un nodul la san si abia astazi, a 5-a zi mi-am spalat zona, pentru ca era numai betadina si am lasat sanul liber. Operatia se vede ca incepe sa se prinda si arata ok, dar ma cam inteapa. Este bine? Sunt putin ingrijoarata, deoarece nu mai am niciun pansament. Mentionez ca m-am mai dat cu betadina dupa dus. Ma puteti sfatui, va rog ce ar trebui sa fac si daca am procedat bine? Multumesc!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiuni-ale-sanilor/formatiuni-mamare_1028