Cun sa îmi dezvirginez iubita încât să o doară cat mai putin?

Ginecologie

Postata de MembruMobileAppFuryen.gamer cu 6 ani in urma.

Mie frica sa nu o doară
Vreau sa fac în așa fel încât să o doară cat mai Putin și da știu ca trebuie sa fiu atent cu ea sa fiu tandru sa o fac sa se simtă bine sa nu fie stresata
Vreau sa o doară foarte Putin
Dacă se poate chiar aproape spre deloc
Vreau să se simtă bine
Îi voi oferi toată tandrețea și o voi întreba mereu cum se simte și dacă mai crească continuam
Daca mari putea ajuta va rog

Raspunsuri (1)

MembruMobileAppFuryen.gamer

acum 6 ani

Scuză-mă dar sunt umpic panicat
Adică mi-a spus ca nu vrea s-o doară
Dacă vrea sa continuăm*
Dacă m-ar putea ajuta cineva *