Candidoza sfat medic ?

Ginecologie Sex si probleme sexuale Sarcina Boli genitale feminine Ciclul menstrual
+2
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator21535368640 cu 5 ani in urma.

Revin cu intrebarea, intrucat s-a postat modificata.
De curand am inceput sa am simptome precum mancarimi si secretii abundente urat mirositoare. Dupa analize mi s-a dat un tratament pt Candidoza cu 10 ovule Gynella. Sunt la jumatatea tratamentului si nu am nici o ameliorare. Din ce am citit pe net, multe fete nu scapa de candidoza. Ce-mi recomandati sa fac?
As vrea totusi si un sfat de la un doctor specialist. Am gasit un site Medic Chat - medic.chat pare sa ofere asa ceva. Intrebarea mea este daca l-a mai folosit cineva si daca este de incredere?

Raspunsuri (3)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/tratament-candidoza-vaginala_10828

Utilizator21535368640

acum 5 ani

Multumesc, am ajuns sa-l folosesc si eu. a fost o experienta buna, am primit niste informatii utile

Utilizator11536349728

acum 5 ani

Se gaseste in magazine naturist, sau farmacii.