Bună ziua am o întrebare legat de virginitate ?

Ginecologie

Postata de Mir cu 2 luni in urma.

Am o problemă cu familia mea ei știe ca eu sunt încă virgină am avut contact cu iubitul meu acum 13 luni suntem la distanță acum părinți mei vrea să mă ducă la ginecolog mâine își va da seama ca numai sunt eu cu el mai ne am masturbat pe cameră cu alte lucruri jucării osa își dea seama ginecologul încă o întrebare are voie să intre în cabinet cat sunt eu cu ginecologul? Sunt în Franța dacă eu află ca numai sunt osa iasă foarte rău vă rog ajutați-mă este o problemă gravă am 24 de ani și părinți mei sunt severi rău

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 2 luni

Buna ziua,

In general, pacientul poate fi insotit pe durata unei consultatii medicale de un apartinator, tutore sau partener
- daca pacientul isi da consimtamantul pentru acest lucru.

Totusi, daca te confrunti cu o situatie dificila ca aceasta, te incurajam sa discuti cu medicul despre temerile tale. Ei te pot ajuta si indruma, si nimeni nu trebuie sa suporte stresul sau anxietatea de unul singur.

Retineti ca informatiile pe care le-am oferit sunt generale si nu inlocuiesc sfatul medicului.

Este important sa consultati un medic in legatura cu situatia specifica si sa urmati recomandarile acestuia: https://www.clickmed.ro/medic/ginecologie

Articol de interes:
sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/cand-este-necesar-consultul-ginecologici_8358