AAnticonceptionale ?

Ginecologie

Postata de MembruMobileApp1511257821 cu 5 ani in urma.

Buna!De un an iau anticonceptionale Karissa.Am o problemă cu mentruatia.Sunt foarte putin,adica un absorbant imi ajunge o zi intreaga.Iar culoarea menstrei este catre negru.Dureri de burta nu am,foarte putin,in schimb ma doare sânul stang.De cand le iau m-am si ingrasat.Este normal sa fie asa menstruatia?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Metode-contraceptive/anticonceptionalele-si-efectele-secundare-asupra-celorlalte-viscere_1187