Imi vine sa garai , dar mi se opreste in piept .. de la ce poate fi ?

Gaze intestinale

Postata de Elena cu 2 ani in urma.

Acum 3 zile nu am mancat nimic pana la ora 20:00 din cauza unei probleme cu o prietena ;imi era super foame .. am mancat … in aceeasi noapte ma trezesc la 3 si beau putina apa deoarece imi era foarte sete si deodata am vomitat . De atunci stau in pat … nu imi este rau , numai ca cu aceasta senzatie de tinut in piept cand ma ridic in picioarele ma iau ametelile si tremuraturile. Precizez ca acum 6 luni am fost operata de peritonita acuta

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes:
https://sfatulmedicului.ro/Boli-intestinale/de-ce-apar-eructatiilei-afla-principalele-cauze-care-determina-aparitia-_18384