Durere stomac?

Gastroenterita

Postata de Catalin cu un an in urma.

Bună seara, de câteva zile am dureri de stomac doar când stau culcat în pat, scaun galben plutitor sau doar lichid și îmi vine sa râgâi mai des...și mai chioraie matele din când în când... Oare ce as putea lua? Momentan iau no spa de 40 și gastrocalmin

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-intestinale/durerile-de-stomac-cauze-si-afectiuni-posibile_7855