Modificari de scaun ?

Gastroenterita bacteriana Helicobacter pylori

Postata de Utilizator11528640353 cu 5 ani in urma.

Buna ziua, grup !
Am luat un tratament medicamentos pentru H. Pylori timp de 7 zile.
Ospamox, ulcamed, metronidazol, nexium..
Am schimbat alimentatia pentru ca am fost gasit cu un BRGE ,Gastropatie pseudopap**ara.
Am facut endoscopie, doctora mi-a zis ca nu e nimic anormal, dar mi-a facut o biopsie pentru niste polipi in stomac...
Acum am scaune dese de aprox. 3/zi inainte aveam 1 scaun la 2 zile maxim..scaunul e perfect normal , putin inchis la culoare din cauza metronidazolului...
Sa ma ingrijorez in privinta asta ?

Raspunsuri (1)

Utilizator11528640353

acum 5 ani

Timp de 14 zile nu 7, ma scuzati