Durere de stomac si intepaturi prin toata burta?

Gastroenterita bacteriana

Postata de Utilizator21639126264 cu 2 ani in urma.

Buna ziua! am înțepături prin burta de vreo 3 zile, plus dureri de stomac si simt ca am intestinele pline de aer. Tot acum 3 zile am facut o radiografie cu bariu. Este posibil ca din cauza asta sa ma doara atat de tare stomacul? Mentionez ca inainte de asta am avut aprox. o luna durere in partea stanga sub coaste, aproape zilnic. Am mers la medic, am facut ecografie, radiografie, analize sange si urina, analiza pentru helicobacter, care a iesit negativa si medicul mi-a zis ca toate sunt bune si ca nu am nimic. Care credeti ca ar putea fi cauza acestor dureri? Multumesc!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes:https://sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/legatura-dintre-stres-si-sistemul-digestiv_10985