Nod in gat??

Gastrita eroziva

Postata de MembruMobileApp1513972449 cu 6 ani in urma.

De vreo doua saptamani am senzatia ca mi-a ramas ceva in gat. Dimineata e mai bine nu simt nimic,pe la 9:30 incepe. Inchit in sec toata ziua ,simt ca e ceva care in momentul in care inghit sw duce in jos si imediat revine. Doctorita mi-a spus ca e gastrita si mi-a dat un tratament dar nici un rezultat. Ce ar putea fi??

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Refluxul-gastroesofagian/refluxul-gastroesofagian-8-riscuri-pentru-sanatate_9048

Utilizator11538565372

acum 5 ani

Salut,care ți-a fost diagnosticul ca sunt in aceiași situație ca și tine....nu găsesc răspuns mulțumesc!