Bucel oana?

Gastrita eroziva

Postata de Utilizator11575806990 cu 4 ani in urma.

Acum 2 luni am fost diagnosticat cu gastrita antrala si heliobacter. Am luat antibiotice 10 zile.si dupa am luat tratament pentru gastrita.tratamentul sa terminat dar dureri tot am in stanga sub coasta si senzatia de foame incontinuu

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ulcerul-gastroduodenal/tot-ce-trebuie-sa-stiti-despre-gastrita_17305