Vreau sa ma las de fumat?

Fumatul

Postata de Madalina cu 5 ani in urma.

Buna! Dupa 12 ani de fumat, m-am hotarat sa ma las. Am inceput sa iau gume de mestecat Nicorette si intradevar ca nu mai simt nevoia de a fuma dar problema mea este alta. Folosind Nicorette, reusesc sa ma ingras. Sunt f sp***a si am momente cand mananc chiar bine si nu se cunoaste dar si momente cand nu prea am pofta de mancare. Sunt in UK si astept sa-mi trimita mama Biomed 6. Reusesc sa ma ingras chiar daca iau guma cu nicotina? Multumesc

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Fumatul-si-efectele-acestuia/cum-putem-renunta-la-fumat-fara-a-creste-in-greutatei_5904