tuse

Fumatul

Postata de marian1969 cu 9 ani in urma.

multumesc pentru raspunsuri ,am luat sirop de pin , aspirina, algocalmin ,vitamina c si ma simt chiar foarte bine , mai sint putin racit . Afost - 14 grade si sar putea din cauza la aerul rece sa fi fost . dintr-o data mi sa intimplat doar am tusit si am vazut putin singe dar era o culoare deschisa se cunostea foarte putin am tusit seara si dimineata a fost la fel vad ca astazi nu mai am nimic in rest vad ca nu ma mai deranjeaza nimic . acum ma simt bine.VA MULTUMESC ENORM DE MULT PENTRU CA MIATI RASPUNS ASA DE REPEDE CU STIMA SI RESPECT MARIAN

Raspunsuri (3)

luminita270

acum 9 ani

Sanatate! Cu placere si ai grija de tine!

marian1969

acum 9 ani

va multumesc ca miati raspuns rapid imi sinteti de un real folos pentru sfaturi va multumesc inca o data multa sanatate si fericire

luminita270

acum 9 ani

Oricand,cu placere!