palpitații dureri de cap

Fumatul

Postata de Utilizator11608250543 cu 3 ani in urma.

Bună, vreau sa va mărturisesc ca fumez de 15ani.....nu am fost un înrăit circa 7.8 țigări pe zi.... Sau chiar mai puțin. În urma cu 5 zile ma m hotărât sa le las dar întrebarea e ca nust ce se întâmpla cu corpul meu... Am stări de neliniște sunt agitat mici amețeli palpitații dureri de cap... E normal asa?! Va mulțumesc

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul de familie. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Bolile-aparatului-respirator/6-afectiuni-cauzate-de-fumul-de-tigara_15862

Psihoterapeut Roxana Patrascu

acum 3 ani

Buna ziua,
Posibil sa experimentati cateva stari de sevraj. Luati legatura cu medicul de familie.
Acestea se reduc si o sa va fie din nou bine.