Nicotin stop

Fumatul

Postata de Alina Daniela3 cu 11 ani in urma.

O ruda a comandat ceaiurile nicotin stop ale dr veres. Consumandu-le chiar si-au facut efectul in scurt timp si au trecut 2 ani sau mai bine de atunci. I-a mai ramas 1/2 din cantitatea de ceaiuri pe care mi le-a dat mie sa i le fac fratelui care deasemenea ar vrea sa se lase de fumat. Problema e ca am ratacit instructiunile si nu stiu cum sa le fac iar ruda mea a uitat. Stie cineva cum se prepara/ Va multumesc!

Raspunsuri (6)

Alina Daniela3

acum 11 ani

Chiar nu a folosit nimeni aceste ceaiuri/

Aurescu

acum un an

Eu am folosit acest tratament naturist și a dat rezultate%,după 30 ani de fumat am reușit sa scap de acest viciu care îmi macină plămâni,am încercat și alte produse,dar nu a dat rezultate.Multumesc dr.Ladislau Veres,mulțumesc

LORENA

acum 11 ani

SE IA O LINGURITA DIN PUNGA NR 1 SI SE ADAUGA IN 600 ML APA SE FIERBE PE FOC 15 MINUTE DUPA CARE SE COMPLETEAZA CU APA SE TRAGE DE PE FOC SI SE ADAUGA 3 LINGURITE DIN PUNGA NR 2 SI SE ACOPERA 20 DE MINUTE DUPA CARE SE STRECOARA SUCCES !!!!

Alina Daniela3

acum 11 ani

Lorena, iti multumesc!
Deci o lingurita cu 600 ml apa se fierb 15'' si cand timpul s-a scurs voi completa cu apa cat s-a evaporat. Am inteles bine/
Nu l-am facut pana nu am sstiut sigur ca voi primi raspuns. Nasa care mi l-a dat a zis ca in aceasta perioada nu se pune gura pe alcool iar cand "avea pofta" de o tigara, lua o gura de ceai.
Lorena, la tine a functionat/

Mariana

acum 10 ani

În urmă cu 7 ani şi jumătate am încercat acel ceai şi a avut efectul dorit. Iată, acum după atâta timp sunt
nefumătoare,stau de multe ori între fumători şi totul e OK şi mă laud la toată lumea cum am lăsat ţigările şi mă bucur f.f.f.f. mult.Vă doresc tuturor această bucurie!!!

VANCEA TEO

acum 8 ani

este adevarat,in urma cu 9 ani am comandat si eu ceaiul care si-a facut efectul,m-am ingrasat vreo 7kg iar dupa 3luni m-am apucat dinnou de fumat,rau am facut,acum ma simt rau din cauza fumatului,foarte rau.SUNT SIGURA CA O SA MA LAS DEFINITIV DE FUMAT