Nas Infundat

Fumatul

Postata de Ghici-Cine cu 12 ani in urma.

Buna ziua, acum o luna si ceva am postat aceasta intrebare pentru ca m-am imbolnavit de bronsita cronica :

//sfatulmedicului.ro/comunitate/bolile-aparatului-respirator/bronsita-cronica_34994

M-am apucat din nou de fumat iar de 2-3 saptamani am nasul infundat.Prima data am crezut ca am racit dar in continu trebuie sa ma duc sa-mi suflu nasu'' ca sa pot respira din nou.

Astazi am observat ca mucii sunt galbeni/portocalii si nu am mai intalnit asa ceva pana acum.Imi spune si mie cineva ce se intampla? Ce sa fac?

Multumesc mult

Raspunsuri (2)

Medic Epuran

acum 12 ani

Ar fi recomandat să nu mai fumaţi şi de asemenea indicat un consult ORL şi pneumologic

rebeca

acum 12 ani

lasate de fumat