Mă înțeapă în zona stângă ?

Fumatul

Postata de MembruMobileApp1511548078 cu 6 ani in urma.

Am înțepături de câteva luni în zona stângă. Nu fumez, nu beau cafea, nu mănânc gras! Obosesc usor! Beau cola, dar nu in fiecare zi sau in exces! Si cand ma inteapa ma simt rau, parca uneori nu am nici aer! Si nu e in spate, e in fata lângă capul pieptului si deasupra de stomac. Ce inseamna asta?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru un diagnostic complet va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Refluxul-gastroesofagian/boala-de-reflux-gastroesofagian_546