jena in gat.

Fumatul

Postata de cmarian12 cu 10 ani in urma.

De 2 saptamani cam asa tot simt o jena in gat…nu ma doare cand inghit,pot respira normal,nu ma doare cand mananc sau cand beau apa.doar ca am nonstop cu mine senzatia aceea insuportabila ,cand beau apa se amelioreaza sau cand ma gandesc la altceva…ce poate fii? tind sa precizez ca dimineata e normal,dar cum m-am gandit la gat cum am senzatia de nod in gat...

Raspunsuri (4)

tclaudia89

acum 10 ani

Buna Marian,eu un sunt doctorita dar sfatul meu sa mergi cat mai repede la medic sa un mai astèpti iti zic dintr-o experienta din familia un vreau sa te speri dar un mai astepta.Sanatate multa

cristi

acum 9 ani

Exact asa simt si eu!ai aflat ceva?ceva tratament?

cristi

acum 9 ani

Marian am descoperit ce avem.se pare ca desi nu er constient de asta aveam un stres puternic.sustineam sus si tare ca nu sunt stresat de nimic dar in subconstient eram!incearca sa iei doua pastile de Mentat impreuna cu una de relaxirem dimineata si seara si mentine tratamemtul 3 saptamani.dupa numai o zi ma simt mult mai bine!!!

alex

acum 9 ani

Cristi spune mi te rog daca ai terminat tratamentul si daca a mai regitivat simptomele.Eu ma confrunt cu aceasta proble.a de aproape 10.ani si nu am gait inca o solutie.Este foarte enervant si nu numai pentru mine.Multumesc.