iritatii

Fumatul

Postata de thebolt84 cu 10 ani in urma.

buna ziua , in partea de jos a gatului mai exact sub" marul lui adam " mi-a iesit o pata maronie ca o iritatie cu punctulete rosii inauntru si nu stiu de ce , la lumina nu este vizibila dar cand stau intr-o umbra sau ma uit in oglinda cu becul aprins si umbra mea acopera acea zona se vede clar .Nu ma doare in interior dar sunt ingrijorat .Ce ar putea fi?

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Pentru evaluare si diagnostic cert este recomandat sa consultati medicul dermatolog.

thebolt84

acum 10 ani

nu ar trebui sa merg la endocrinie ptr ca am ca o durere in acea zona si din cate am inteles apare o culoare inchisa in zona glandei tiroide daca am probleme cu glanda .Nu stiu unde trebuie sa merg