Gat uscat,lipsa de saliva

Fumatul

Postata de IG1996 cu 9 ani in urma.

Buna ziua!De cateva zile imi simt gatul si gura uscata,ceea ce imi induce o stare de panica si sufocare.Am ajuns ca in contact cu aerul uscat,sa mi Se usuce gura si sa nu mai am deloc saliva pentru a putea inghiti.Ce ar trebui sa fac ??

Raspunsuri (1)

MembruForum

acum 8 ani

si eu am aceasta problema, plus dureri sub forma de usturime in gat, mai ales dimineata, am facut analize, am fost la doctor, nu s-a rezolvat nimic