Fumatul produce cancer pulmonar

Fumatul

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

Am inceput sa fumez in gluma , de pe la 19 ani si am tinut-o asa pana la 26 de ani."Nu fumez decat 10 tigari pe zi" mi-am zis,oricum "pot sa ma las oricand"e ca si cum nici n-as fi fumatoare...Dar, realitatea m-a contrazis si iata-ma la 26 de ani bolnava de BPOC(!!!) boala foarte grava si din pacate ireversibila.E foarte posibil sa mor mult mai devreme , sa nu imi vad eventualii copii crescand ( ma gandesc foarte serios daca sa devin mama in aceste conditii...)
Sfatul meu acum este sa nu va apucati de fumat si mai ales sa va lasati de fumat inainte de a fi prea tarziu!!

Raspunsuri (5)

Dorina6899908

acum 15 ani

Ce sa-ti spun....iti place melodrama!!!!!!???????

Eugenia

acum 13 ani

Foarte eficiente in cancer sunt urmatoarele:
Ceai verde in loc de apa!!!!
Best Serrapeptase 3 capsule de cate 40.000 unitati cate una luate pe stomacul gol la 2 ore dupa masa, eficient in special la plamani
Reishi SE 2 capsule de 2 ori/zi in timpul meselor si Essiac sub forma de capsule ca e mai ieftin, se numeste Ojibwa Herbal Extract. cate 1 capsula de 3 ori/zi inainte de masa cu 30 min

Dupa 3 luni de tratament faceti pauza vre-o 2 saptamani si apoi puteti relua cura

Le gasiti pe netten.ro mai ieftine

B.3

acum 15 ani

nadia eu zic sa nu disperi.cu multa grija o sa treci cu bine peste toate.esti foarte tanara si iti poti schimba viata in bine invatand sa traiesti sanatos.exista tratamente speciale mergi la un medic specialist chiar si la unul naturist,exista multe plante care fac minuni,intreaba,documenteaza-te si nu da batuta.esti ffff tanara si cu multa grija poti avea o viata aproape normala.propolisul face minuni pt plaman dar un medic naturist iti poate da mai multe informatii.fii optimista nadia...o sa fie bine...ai sa vezi!mult succes.

lara

acum 13 ani

acelasi sfat:nu va apucati de fumat
bunicul meu fumeaza din tinerete si are probleme cu inima ,plamani si mai nou a descoperit ca are si cancer in gat...

Lara

acum 10 ani

Graviola Vita Plus si Best Serrapeptase merg foarte bine pentru curatarea plamanilor si eliminarea tumorilor din plamani.
Tratamentul este de la Cluj-Napoca
www.naturanoastra.shopmania.biz
telefon 0751209820 sau 0724106687