Dependenta nicotinica

Fumatul

Postata de PsLivia cu 14 ani in urma.

Buna!
Sunt psiholog si psihoterapeut sub supervizare si voi scrie o lucrare de cercetare despre dependenta nicotinica, drept pentru care sunt in cautare de persoane puternic dependente de nicotina respectiv nefumatoare care doresc sa colaboreze cu mine in acest sens. Veti avea nevoie de aproximativ 45-50 de minute pentru testarea care cuprinde cateva chestionare si un test proiectiv in format electronic. Raspunsurile dumneavoastra si interpretarea rezultatelor vor fi pastrate confidential. Persoanele interesate sunt rugate sa ma contacteze pe adresa mea de mail: [email protected]. Rezultatele le veti primi deasemenea personal pe mail. Singura conditie ar fi o conduita sincera in completarea testelor. M-as bucura sa ne "auzim" deci pe mail.
Silvia

Raspunsuri (10)

ccosti69

acum 14 ani

ma intereseaza acest subiect.
in prezent sunt nefumator de 3 ani
[email protected]

Razvan Popescu

acum 14 ani

Salut, I''m in!
INcerc de o saptaman sa ma las. Ma tin tare.
[email protected]

lucian

acum 14 ani

as vrea sa particip si eu . m-am lasat de 2 ori am stat si 2 luni si nu stiu de ce am inceput iar.cred ca imi trebuie un sprijin

lucian

acum 14 ani

scuze [email protected]

rares

acum 14 ani

nu mai fumes de 2 luni in conditiile in care fumam 3 pachete pe [email protected]

roxi

acum 14 ani

sunt foarte interesata mai ales de subiectul acestui viciu,vreau sa ma las de fumat dar nu reusesc.Mi-am mai facut si un test si mi-a iesit nivelul 8 de nicotina adica tigarile ma controleaza pe mine nu eu pe ele si numai cu un tratament medicamentos reusesc sa scap de ele.As incerca orice numai sa reusesc.

PsLivia

acum 14 ani

Buna, Roxi.
Contacteaza-ma, te rog, pe mail la adresa: [email protected]

razvan

acum 14 ani

[email protected] fumam 3 pachete pe zi, m am lasat de 1 luna

viorica mocanu

acum 14 ani

sunt fumatoare de 11 ani adica de la 16 ani.vreau sa ma las imi mananaca banii si sanatatatea.

Tin sa mentionez ca vointa nu prea am

ccosti69

acum 13 ani

doamna pslivia nu a trimis nici un raspuns pana acum