Cine vrea sa se lase de fumat?

Fumatul

Postata de membru300776 cu 6 ani in urma.

Duminica asta fac ceva miscare, in parc, fotbal tenis de picior,de masa, bedminton,cine vrea sa se miste si nu are cu cine sau sa uite de tigari...astept un mesaj whatsap sau chiar telefonati, hai sa scapam de fumat fara tratament, pareri,inscrieri,sugestii?

Raspunsuri (2)

membru300776

acum 6 ani

Mentionez, bucuresti, 07***********,george whatsapp,parcul tinertelui

Psihoterapeut Roxana Patrascu

acum 6 ani

Sanatoasa initiativa. Sper sa vina cat mai multa lume. Succes!