Care este mai daunatoare, tigara normala sau cea electronica?

Fumatul

Postata de Utilizator11573334802 cu 4 ani in urma.

Vreau sa aglu care tip fe tigara este mai daunatoare ca sa stiu de care sa ma feresc mai mult

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/informatii-despre-tigara-electronica_11246