Care e cauza?

Fumatul

Postata de slimshady cu 13 ani in urma.

I s-a intamplat si altcuiva? Acum cateva luni am facut o intoxicatie tabagica, dar m-am lasat pt 3 luni. La sfarsitul lui august am inceput sa mai trag cateva pe zi, dar acum simt ca ma sufoc dupa ce aprind o tigara. Facusem controale la plamani, inima si cai respiratorii (spirometrie), au iesit ok. De ce am probl respiratorii?

Raspunsuri (1)

Adrienne

acum 13 ani

Cred ca, organismul iti spune sa renunti definitiv. Dece insisti in continuare ? Pacat de cele 3 luni.............