buna

Fumatul

Postata de adylla 72 cu 12 ani in urma.

am fost la farmacie si intradevar este acest champix la 200 ron,la salariul meu de bugetar nu-mi permit iar in bistrita nu este asa ceva,adica vreun centru de ajutor,daca puteti sa-mi dati un nr de telefon de la cluj unde asi putea sa ma inscriu intr-un astfel de program.fumez de 20 de ani si decate ori,,fug" din casa sa fumez fetitele mele ma intreaba unde merg si imi este foarte rusine de ele ca trebuie sa le mint,dar mai ales cand ma intorc si am acel miros ingrozitor fetele imi spun tati de ce mirosi ca un p***a,ma simt oribil, va rog daca ma puteti ajuta cumva. va multumesc

Raspunsuri (6)

Dr. Manuela Magdau

acum 12 ani

In Cluj la Sp. Cl. Pneumoftiziologie , mai precis Dr. Monica Balaj se ocupa de acest program. Eventul sunati la 0264 597453 si cereti cu Dr Balaj pt. programare. Din cate stiu eu acum tot programul costa in jur de 100 RON in care intra si costul consultatiei si al medicamentelor, dar cel mai sigur este s-o intrebati detalii pe D-na Dr Balaj.

nemaipomenit

acum 12 ani

Foarte interesant...din salariul de bugetar nu-ti permiti de medicamente dat iti permiti de TIGARI!
La un pachet pe zi economisesti ~350 ron pe luna si de banii aia ai putea sa cumperi multe lucruri fetitelor tale sau medicamente...dar daca tigara e mai importanta...

Alina

acum 11 ani

Buna seara, vreau sa va intreb ce parere aveti de dr. Monica Balaj? E un bun specialist? Multumesc.

adylla 72

acum 11 ani

este in primul rand un om deosebit,este o femeie extraordinara fara sa exagerez absolut de loc datorita ei am un an de cand nu mai fumez . puteti apela la ea ori de cate ori aveti nevoie si va va ajuta sigur .deci nu ezitati,va spun cu toata sinceritatea ca in primul rand este om si dupa aceea profesionist adica stie sa vorbeasca si sa asculte oamenii

Dr. Manuela Magdau

acum 11 ani

Da, este. Eu am mai recomandat-o si alta data.

adylla 72

acum 11 ani

imi cer scuze ca nu v-am multumit pana acum,dar datorita dumneavoastra am cunoscut-o pe dr.MONICA BALAJ si m-a ajutat foarte mult.mii de multumiri,si sunteti un om extraordinar si dumneavoastra,multumesc inca o data