Antitabac Plant si sarcina ?

Fumatul

Postata de carmen26153143 cu 13 ani in urma.

Doresc sa va intreb daca se poate utiliza acest produs in cazul in care sunt insarcinata?
Va multumesc

Raspunsuri (3)

Sheila

acum 13 ani

Din cate am citit nu are reactii adverse si nici contraindicatii dar totusi ar fi mai bine sa eviti. Ar fi bine pe parcursul sarcinii sa nu iei decat ceea ce e strict necesar sau recomandat de medic.
Sarcina usoara

colnago

acum 13 ani

Un ajutor real pentru a reusii sa renunti la fumat este sa citest cartea lui Allen Carr: In sfirsit nefumator. Interesanta carte! O pot trimite gratuit prin email: [email protected]

sorin

acum 13 ani

Salut!
dacă ai timp și nu deranjez, te rog mult sa-mi trimiți și mie cartea.
Mulțumesc mult !
[email protected]