am 3 saptamini de cind nu fumez dar am o mare problema cu tualetu.?

Fumatul Abuz de stupefiante

Postata de MembruMobileApp1517251696 cu 6 ani in urma.

cind fumam mergeam la bae in toata dimineata,dar acum odata in 3 sau 4 zile nu ma ajuta nimic.ce pot face?

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Constipatia-si-diareea-copilului/constipatia-tratamente-alternative_3797

Psih. Stefania Budacu

acum 6 ani

Buna seara. Va recomand ceaiuri - de muguri de pin, ce crusin si alte ceaiuri ce mai puteti gasi si pe internet. Consumati miere de albine, 2 litri de lichid pe zi, iaurturi si fructe in stare proaspata.