Ajutot va rog !?

Fumatul

Postata de MembruMobileApp1524072515 cu 6 ani in urma.

Buna am 17 ani si fumez de vreo 4 ani si m am lasat de fumat si am niste simptome grave sau nu stiu cum sa le numesc ...simt apăsări pe plămâni ,tuse foarte mare( noaptea ...mai usoara ziua ), febra ,oboseala ...nu stiu daca e de la renuntatul la fumat sau de la vreo boala ...mentionez ca nu tusesc cu sange !!!

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Bolile-aparatului-respirator/de-ce-nu-reusiti-sa-scapati-de-tuse_12845