veruci plane fata

Frumusete si intretinere

Postata de elenapopescu cu 11 ani in urma.

buna ziua.am fost diagnosticata cu veruci plane fata si mi-a fost recomandata crema Retin-A sau Smooderm si nu se gaseste la nicio farmacie.imi poate cineva recomanda ceva inlocuitor?

Raspunsuri (2)

Dr Mihai Danut Teodorescu

acum 11 ani

denumirea comuna internationala este Tretinoinum unde se incadreaza si produsul numit isotrexin gel care se poate da pe fata ca inlocuitor dar trebuie ferite buzele, pleoapele si narile si se da numai seara.

Cosmina

acum 8 ani

si eu am si am folosit isotrexin si nu a dat nici un rezultat