Transpiratie abundenta

Frumusete si intretinere

Postata de MariaMonica94 cu 12 ani in urma.

Buna tuturor.Am si eu inca o problema... care este extrem de deranjanta.Transpir in exces fara sa ma enervez sau sa fiu agitata. Vreau si eu o solutie clara va rog. Mananc sanatos, beau destula apa, fac miscare si ma ingrijesc foarte bine. In plus mi-am facut analizele de curand si nu am probleme de sanatate.Stau foarte bine cu calcemia si nu am probleme cu tiroida. A, da.. iar transpiratia nu are nici un fel de miros, Slava Domnului, doar ca este in exces si din cauza asta nu pot imbraca haine colorate. E groaznic :) Va rog da-ti-mi o solutie, un medicament, ceva naturist... dar ceva clar care sa ma ajute

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 12 ani

Bicarbonat de sodiu aplicat inainte de deodorant.

marian

acum 12 ani

Deci asculta-ma ce spun.Du-te si cumpara-ti calciu+D3 sau intra pe ID-ul [email protected] daca chiar esti interesata.Numai bine

andreea jianu

acum 9 ani

Incercati un tratament de detoxifiere . Tiens sunt cele mai eficiente. O zi frumoasa!

Vasile Cimpeanu

acum 8 ani

Trăim într-o Ţară de Căcat ! ...Muncim ca Robii, plătim Impozite Statului roman, Statul bagă bani cu lopata în Învăţământ, Şcolim medici cu Banii nostri şi , după ce aceştia îşi obţin Diplomele....PLEACĂ din Ţară !?
Rămân câţiva medici care....Fac Legea în România ! Ce dacă ai Asigurare de Sănătate !? Medicul nu te consultă decât ...DACĂ ÎL PLĂTEŞTI REGEŞTE! Nu-I dai bani, te programează la consult ...peste LUNI de ZILE ! Între timp, Boala se poate agrava sau poate să-ţi fie fatală ! Asa am păţit eu azi la Spitalul Strehaia . Cui să te plângi !?