ten imbatranit prematur

Frumusete si intretinere

Postata de Silviu555 cu 12 ani in urma.

Am 22 de ani si am multe riduri pe frunte(pielea este creponata). Motivul avestor riduri cred ca este in mod special soarele, deoarece multe veri la rand am stat la soare fara vreo crema de protectie. Pot remedia situatia si sa scap de aceste riduri si de tenul imbatranit?
P.S.: Se vad si multe gaurele mici cred ca cel mai probabil sunt pori dilatati.

Raspunsuri (4)

toderascu petruta

acum 11 ani

este atestat medical acest produs? are efecte secundare daca este utilizat pe termen lung?

mari 82

acum 9 ani

buna!Am 32 de ani ...am pb cu pielea am pori dilatati la obrji si mici gaurele.......... ce remdiu este pt pb de genu acesta?a r u pe E-mail.multumesc

SilviaS23

acum 9 ani

Hello. De cateva saptamani am inceput si eu sa ma confrunt din ce in ce mai mult cu stresul si oboseala, iar dezavantajul cel mai mare este si ca nici nu am timp sa mananc ce trebuie, iar atunci cand apuc sa o fac e pe fuga. Eu am luat revidox mai ales pentru ca previne stresul oxidativ, dar am vazut ca ajuta si impotriva aparitiei bolilor cardiovasculare de care imi era teama sa apara din cauza programului foarte solicitant si alimentatiei proaste pe care o aveam. In mare parte contine resveratrol extras din struguri, dar si rodie, prelungind durata vietii si lasand organismului substantele necesare pentru o imunitate ridicata, fara alte chimicale care sa dauneze sanatatii pe alta parte. Eu il iau in fiecare dimineata de aproximativ 3 saptamani si ma simt extraordinar, iar asta mi-au spus si colegii ca se observa ca am devenit mai energica intre timp. Multa sanatate si grija mare la ce suplimente alegeti!

Utilizator21557818335

acum 4 ani

colagenul este fooarteee neeceesarrr pentru toate tesuturile, articulatiile, oasele si trebuie introdus maxim in alimentatie....