sfat,va rog

Frumusete si intretinere

Postata de crisstinna cu 11 ani in urma.

Buna, am 1,53 si 46 de kg dar tt nu am scapat de burta si de "aripioare"...offf....sport nu prea am timp sa fac deoarece serviciul imi ocupa f mult timp.o dieta ceva?nu f drastica pt k nu vreau sa devin nici anorexica.O lista cu ce as putea sa mananc timp de o saptamana si sa dau jos X kg.Multumesc anticipat. P.S (la nutritionist nu am fost niciodata)

Raspunsuri (2)

Dr Mihai Danut Teodorescu

acum 11 ani

problema dvs. nu tine de specialitatea mea dermatologica, ci de un medic specialist in boli de nutritie carea neaparat trebuie sa cunoasca varsta dvs si sa va trimita la examen endocrinologic.

crisstinna

acum 11 ani

Am 22 de ani.Va multumesc