Semn dupa interventie chirurgicala

Frumusete si intretinere

Postata de daria.m cu 14 ani in urma.

As dori sa stiu daca exista vreo crema/unguent care sa poata diminua ca marime si atenua aspectul vanat al unei cicatrice ramase in urma unei interventii chirurgicale efectuata in urma cu 4 luni.

Raspunsuri (2)

Dr. Dermato

acum 14 ani

Momentan cel mai bun produs de pe piata este Contractubex, o crema cu heparina si extract de ceapa. Administrarea trebuie sa inceapa inca dupa trei saptamani de la scoaterea firelor, dar daca aspectul este cel pe care il descrieti DV este posibil sa isi dovedeasca eficacitatea si in acest caz.

anaida

acum 14 ani

incearca balsamul cu biter suedez e fff bun