sanii

Frumusete si intretinere

Postata de adrian415108212 cu 15 ani in urma.

sunt bune pastilele pentru marirea sanilor?au vreun efect sau sunt de fatada?

Raspunsuri (6)

adrian415108212

acum 15 ani

sunt bune pastilele pentru marirea sanilor?au vreun efect sau sunt de fatada?

victor59104988

acum 15 ani

Nu, nu exista pastile sau creme care sa mareasca sanii!!
In afara de implantul mamar, singura metoda care ,,ar putea,, sa mareasca sanii este pompa de vacuum, care din punctul meu de vedere este tot o ineptie.

marius208111671

acum 15 ani

Te poate ajuta putin o pudra de proteina, dar sa fie de cea mai buna calitate.

Irina9153

acum 10 ani

Pastile pentru marirea sanilor -
http://track.breastfast.ro/product/Breast-Fast/?uid=2484&sid=634&pid=130&bid=adc***aec

Florian Alex

acum 15 ani

Da, si eu stiam ca tot ce inseamna pastile, creme, etc pt marirea sanilor nu au efect. Am prietene care au cheltuit o gramada de bani pe toate astea si fara efect.

simona312112347

acum 15 ani

Nu te supara, dar ai sanii atat de mici? Adica, eu am sanii mai mari si regret acest lucru. Sanii mici sunt mai frumosi si prin natura lor se "lasa" mai greu. Eu mi-as dori sa fiu posesoarea unor sani mici si frumosi, decat mari si lasati. In plus, o data cu marirea sanilor, pentru sustinerea lor ai nevoie aproape tot timpul de sutien si de o ingrijire suplimentara. In plus, o data cu nasterea primului copil, dimensiunile sanilor se modifica. Ai putina rabdare si bucura-te de sani mici si frumosi.