RIDURI

Frumusete si intretinere

Postata de daniela362124924 cu 15 ani in urma.

AM RIDURI IN JURUL OCHILOR SI PIRLEA USCATA.CE CREMA POT FOLOSI?

Raspunsuri (6)

carmen658

acum 15 ani

Buna Margo,
Eu folosesc crema floritene.

Dorina6899908

acum 15 ani

Producator Cosmetic Plant....stergi tenul, cu ajutorul unei dischete demachiante, cu o lotiune tonica Aloe Vera cu vit. E,fara alcool...apoi aplici o crema de fata care se numeste ..Q10 cu ceai verde de zi ...si este si Q10 cu ceai verde de noapte. Lotiunea tonica este 10 roni iar cremele sunt {depinde de magazin} cam 15 roni fiecare.

daniela362124924

acum 15 ani

MERSI KATY PTR. RASPUNS.AM SA FOLOSESC ACESTE COSMETICE CU SPERANTA CA MA VOR AJUTA.

DANIEL18124672

acum 15 ani

Buna,Margo,pot sa iti recomand un tratament foarte bun pentru problema ta cu produsele Dermaviduals.Crema de zi:45ml crema DMS Clasic ,2ml extract de samburi de struguri, 2ml complex de lipozomi NMF,1 ml ulei de samburi de struguri;
Crema de noapte: 44 ml DMS Clasic,6 ml ser antirid cu efect de lifting facial.
Tratamentul ti l-am recomandat pe baza celor spuse de tine .In mod normal se face dermoanaliza pielii si apoi se recomanda tratamentul si cremele individualizate.Numai bine ,Carmen

raf

acum 15 ani

mersi ptr.raspuns,Carmen.

dna

acum 15 ani

Buntru a scapa de riduri in jurul ochilor va poate ajuta injectia Botox. Substanta actioneaza direct pe muschiul care prin contractia sa formeaza riduri in jurul ochilor.Efecte- tratamentul ridurilor deja formate plus pevenirea aparitiei ridurilor noi.