Ras peste alunite

Frumusete si intretinere

Postata de Ionutzzzz cu 13 ani in urma.

Am cateva alunite care sunt situate pe fata.
Alunitele nu sunt iesit la suprafata,sunt decat vizivbile.Ma pot barbierii fara probleme peste ele?

Raspunsuri (1)

danyelin

acum 13 ani

Buna.Parerea mea e c-ar trebui sa faci un control la un medic si vei scapa de ingrijorari.Alunitele ar putea ascunde alte probleme.Doar pentru siguranta si linistea ta merita sa consulti un medic.Numai bine!