Puteti sa ma ajutati va rog...

Frumusete si intretinere

Postata de simona72135776 cu 15 ani in urma.

Am 19 ani si pana acu 1-2 ani faceam herpes(deasupra buzei) aproape lunar; dar au fost perioade in care, nici bine nu trecea unu ca aparea altul.
Insa cam de 1 an am scapat aproape total de acest herpes....insa a ramas o roseata foarte inestetica; aceasta roseata o am cam de la 7 ani si numai nu reusesc sa scap de ea....
Daca poate sa ma ajute cineva, multumesc anticipat

Raspunsuri (2)

carmen658

acum 15 ani

Buna,
Cel mai bine este sa mergi la dermatologie, poate i-ti va da un unguent sau o crema pt. acea roseata. Sanatate

Nora5

acum 15 ani

In perioada in care faceai herpes ai facut analize la sange?
mergi la un dermatolog si daca e nevoie fa si cateva analize
Numai bine