pungi sub ochi

Frumusete si intretinere

Postata de Dorynna cu 13 ani in urma.

Cum combatem neplacutele pungi ce apar sub ochi?Ce creme "minune"stiti si le-ati si incercat?Au avu efectul dorit?Multumesc

Raspunsuri (6)

janina

acum 13 ani

eu am pungi sub ochi si a incercat toate metodele stiute de mine chiar si cele babesti;))felii de castraveti,cartofi...si cateva creme dar din pacate nu au dat nici un randament..normal ele trebuie folosite constant pt a vedea un rezultat,dar,noi am vrea un rezultata asa pete noapte dar din pacate nu se poate,rezultatele se vad in timp...as vrea si eu sa stiu o solutie pentru a nu mai avea pungi sub ochi sau gearcane,pentru a scapa de el macar sa nu mai fie chiar asa de evidente:(

Iuli

acum 13 ani

Pungile se pot opera. Atat.

gogu din plescoi

acum 13 ani

paduchiosa udrea vrea sa fie kil-bil sa luati lumina dela ,mafiota asta ,cancerul din pdl.

mada

acum 13 ani

galenic nectalys cremă energizantă de ochi- e foarte bună, are efect imediat; previne şi atenuează pungile de sub ochi, cearcănele şi ridurile.

maria

acum 13 ani

asa sa faci si trece mama , pui o lingura de lemn putin incalzita in , cuptor si pe urma aplici pe pungile de sub ochi si scapi de cearcane fata mea nu mai ai problleme pe urma dai cu crema putin si nu stai la soare deloc si sa vezi tu ca trece tanti maricica galati

luciana200972

acum 13 ani

eu sunt foarte multumita de nutrition eye cream de la seacret spa, cei cu marea moarta, o folsesc de vreo 2 luni si pungile au disparut dp o sapt iar cearcanele dp cateva zile, o folosesc si dimineata si seara, adevarat ca e putin cam piperata la pret.... 150 ron 50 ml dar da rezultate excelente, v-o recomand din suflet. mie un borcanel imi ajunge 3 luni.