probleme ten

Frumusete si intretinere

Postata de cu 15 ani in urma.

am 34 de ani si de ceva vreme am pilea fetei uscata, scorojita si nu stiu ce sa fac, am incercat cu diferite creme dar nimic

Raspunsuri (3)

Bianca24122795

acum 15 ani

incearca uleiul de masline ajuta foarte mult in refacerea tesuturilor, la fel si crema de galbenele.

vlad26

acum 15 ani

Eu va recomand un examen dermatologic prin care se racleaza din piele cateva coji si se analizeaza pentru a se depista daca simptomele sunt declansate de vreo boala anume. Mergeti la medicul dermatolog pentru investigatii si consult.

DANIEL18124672

acum 15 ani

Buna ,iti pot recomanda pentru problema ta urmatorul tratament cu produse Dermaviduals:
Crema de noapte pentru protectie si regenerare celulara:44ml DMS High Clasic ,4 ml ulei de jojoba,1 ml nanoparticule de vitamina A,1 ml nanoparticule cu vitamina E.
Crema de zi pentru revitalizare si hidratare:44 ml DMS Clasic,1 ml extract de ceai verde ,1 ml concentrat de lipozomi NMF,1 ml lipozomi cu vitamina C,1 ml nanoparticule de coenzima Q10 ,2 ulei de jojoba.Tratamentul ti l-am recomandat dupa ce date ai lasat tu.In mod normal se face o dermoanaliza si apoi se recomanda un tratament si creme personalizate.Numai bina Carmen