Pielea uscata

Frumusete si intretinere

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

AM 27 ANI SI LA LOCUL DE MUNCA STAU IN PICIOARE ; CU TOATE CA PORT INCALTAMINTE CU TALPA DREAPTA CALCAIELE I-MI SUNT IN PERMANENTA CRAPATE (FOLOSESC CREME HIDRATANTE );VA ROG UN SFAT

Raspunsuri (4)

gabriel9455496

acum 15 ani

si eu am avut aceleasi probleme foarte mult timp,acum nu mai am nici un fel de probleme,mi-am dat cu tot felul de creme,singura care mi-a facut bine a fost crema pe baza de miere de albine de la Hemel ptr calcaie incearca si tu sper sa-ti fie de folos.se face comanda poti incerca la reprezentanti sau pe net HEMEL.mult succes

Claudia153

acum 15 ani

Buna, si eu am probleme de genul acesta de catia ani. Eu am tenul uscat si parul sec(uscat). Am folosit diverse creme si sampoane dar fara rezultat. Am dat milioane pe cosmetice in farmacie. La inceput functionau dupa ceva timp insa trebuia sa le schimb. Am aflat dintr-o revista, de produsele ESTEREL pe care le folosesc de 6 luni, cu rezultate exceptionale. Cel putin in cazul meu au functionat. Nu costa mult (cam 100lei)si sunt intradevar foarte bune. www.beautyitaly.ro

maria

acum 12 ani

Incearca Refer Crema pentru calcaie crapate. Crema este pe baza de extracte din plante si agent de albire. A dat rezultate foarte bune, a hidratat si ameliorat durerile de calcaie. Crema se gaseste doar in farmacii.

ana

acum 9 ani

Buna, Mi-e mi-a mers foarte bine si imi place tare mult pentru piele uscata lotiunea de la Gloves In A Bottle.
De aceasta lotiune am aflat de la o asistenta medicala pentru ca o foloseste si ea. Asa ca o recomandat si eu mai departe, pentru ca mi-a facut tare bine la piele.