pete maroni pe fata

Frumusete si intretinere

Postata de beu cu 12 ani in urma.

buna.ma numesc nicoleta. de aproape 1an ma confrund cu fel si fel de creme pentru depigmentare. am pete pe fata de aproape 7ani dupa ce am nascut,mi sa spus ca cu timpul o sa dispara. dar in urma cu un an miau mai aparut pe frunte. miam facut analizele decurand si am piatra la fiere sau mi sa zis ca de la anticoncepti. daca cineva stie ceva pentru a ma ajuta ...va rog, sunt disperata. multumesc

Raspunsuri (5)

ANCA GHEORGHE

acum 12 ani

eu iti recomand o masca din: un graunte de drojdie (cam cat unghia), carte se freaca cu o jumatate lingurita de miere de albine devenind un lichid; se adauga apoi o lingurita zeama de lamaie si totul se amesteca cu lapte praf pana devine o smantana, buna de intins pe fata. Aceasta se face o data sau de doua ori pe saptamana.

beu

acum 12 ani

multumesc din suflet

Briela

acum 11 ani

Nu ne spui si noua daca a avut efect?

beu

acum 11 ani

din pacate la mine nu au avut efect,acum nu mai iau anticonceptionale,miam pus un sterilet..si mi sa spus sa am rabdare iar la toamna sa consult un dermatolog din nou..

riela

acum 11 ani

Nu ne spui si noua daca a avut efect?